The Lord of the Rings: Gollum, Ray Tracing Teknolojisine Sahip Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
NVIDIA, The Lord of the Rings: Gollum ve SteelRising’in PC platformunda Ray Tracing (Işın izleme) efektlerine sahip olacağını duyurdu. Ayrıyeten bu oyunların her ikisi de Deep Learning Harika Sampling (Derin öğrenme takviyeli üstün örnekleme) teknolojisini (DLSS olarBeyaz da bilinir) destekleyecek.
 
NVIDIA’nın belirttiğine göre The Lord of the Rings: Gollum, oyun içinde daha gerçekçi yansımayı ve daha gerçekçi gölgelendirmeyi sunmBeyaz için Işın İzleme teknolojisini kullanacak. SteelRising’in ise sırf Işın İzleme dayanaklı yansımalMesafe sahip olacağı belirtiliyor.
 
The Lord of the Rings: Gollum, kapalılık temalı hikaye odaklı bir aksiyon macera oyunu olarBeyaz karşımıza çıkacak. Oyuncular, Gollum olarBeyaz tehlikeli bir seyahate çıkacak. Gollum ile tırmanabilecek, sıçrayabilecek, tehlikeleri aşabilecek ve gizli saklı ilerleyebileceksiniz.
 
SteelRising’de ise oyuncular Aegis rolünü üstlenecek ve oyun aksiyon rol yapma öğelerini bünyesinde barındıracak. Siz, Clockwork King’in hizmetinde bir mühendis olLahza Vaucannihayet tarafındLahza yapılmış bir şahesersiniz. Oyuncular, Aegis’i oyun üsluplarına nazaran uyarlayabilecek ve ölümcül bir makineye dönüştürebilecek.
 
The Lord of the Rings: Gollum, 1 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 2022’de ise Switch konsolları için piyasaya sürülecek.
 
Steelrising ise 8 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir