Tekken 8 için King oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 18, 2023 Yorum Yok

 
Bandai Namco, yeni dövüş oyunu Tekken 8’de yer alacak oynanabilir Ira King’in oynanış fragmanını yayınladı. Bu oynanış fragmanı içerisinde King karakterinin modelini, animasyonlarını ve dövüş hareketlerini görebiliyoruz. 
 
Tekken 8 üst seviye bir dövüş tecrübesi sunmak istiyor
 
 
 
Köklü dövüş aksiyon serisi Tekken’in yeni oyunu üst seviye bir tecrübe sunmayı istiyor. Seri içerisinde yer Meydan hikaye yeni teknolojilerle birlikte tekrar hayat bulmaya hazırlanıyor ve üst seviye grafiklerle karşımıza çıkmayı bekliyor. Oyun içerisinde Yine seriden aşina olduğumuz karakterler yer alıyor ve bunların seçimi de büsbütün bize ilişkin oluyor.
 
Öte yandan yayınlanan bu fragman daha Fazla WWE temasını yani Amerikan Güreş’i havasını bizlere yansıtıyor. arka planda bulunan seyirciler, arena ortamı ve spikerle birlikte kendimizi bir anda aşina olduğumuz atmosferde hissedebiliyoruz. Tabi oyun içerisinde birçok farklı arena bulunuyor ve bu arenalarda farklı dövüşlere imza atabiliyoruz.
 
Tekken 8 şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Oyunun şimdi bir çıkış tarihi şimdi bulunmuyor.
 
Tekken 8 – King oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir