oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Korku oyunu Layers of Fear için 11 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Korku oyunu Layers of Fear için 11 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

admin admin -
16 0

 
Bloober Team ve Anshar Studios tarafından biz oyunculara sunulacak olan birinci Şahıs endişe oyunu Layers of Fear için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. 11 dakikalık bir mühlete sahip olan bu oynanış görüntüsü içerisinde oyunun yeni mekanikleri ve yenilenen grafikler yer alıyor. 
 
Unreal Engine 5 ile geliştirilen kaygı yapımı
 
 
 
Unreal Engine 5 ile tekrardan geliştirilen Layers of Fear (2023), ışın izleme, HDR ve 4K çözünürlük dayanağına sahip olacak. Üst seviye grafiklerle ve öğelerle birlikte kaygı tecrübesi yaşatacak olan bu imal, Layers of Fear ve Layers of Fear 2’nin yanı Dizi bütün indirilebilir içeriğe alternatif bir nazar açısı sağlayacak. Oyun bütün bunları harmanlayarak ve yeni bir oyun motoru ile geliştirilerek tekrardan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 
 
Yeni sürüm içerisinde “The Final Note” isimli yeni bir kısım de bulunuyor. Bu kısım biz oyunculara seride daha Evvel hiç görmediğimiz bir içeriği bizlere aktarmayı hedefliyor. Bu nihayet sürüm serinin öykülerini birbirine bağlamayı ve bu kıssaya bir nihayet vermeyi istiyor.
 
Layers of Fear, Haziran ayında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Layers of Fear – 11 dakikalık oynanış videosu
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir