Disney Speedstorm 18 Nisan’da erken erişim olarak geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 18, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Gameloft, yarış oyunu Disney Speedstorm’un 18 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkış yapacağını duyurdu. Erken Erişim sürecinin akabinde tam sürümde oyun, oynaması fiyatsız bir halde karşımıza çıkacak.
 
Erken erişim sürümünde Geri bildirimler dikkate alınacak
 
 
 
Geliştirici grubun belirttiğine nazaran erken erişim olarak çıkış yapacak olan Disney Speedstorm’a istikbal olan Geri bildirimler önemsenecek ve buna nazaran oyun şekillenecek. Birçok Disney karakterinin yer aldığı yarış oyununda rakiplerin önüne geçmeye çalışacak ve yeni araçların kilidini açmaya başlayacağız.
 
Öte yandan Gameloft oyun yöneticisi Aska Suzuki bir basın açıklamasında oyun hakkında bir ekip açıklamalarda bulundu ve şunları belirtti: “Oyuncular, Erken Erişim boyunca Disney Speedstorm’da yer Meydan yarış pistlerinde bize katılabilecek. Oyun içerisinde Disney ve Pixar içeriklerinden ilham Meydan ikonik yarışçılar yer alacak. Bu pistlerde oyuncular birbirleriyle uğraş içerisine girecek.
 
Disney Speedstorm ile sizlere Daimi gelişen bir yarış tecrübesini sunmayı planlıyoruz. Topluluğumuzun Geri bildirimlerini öğrenmek ve oyuncuların isteklerine karşılık vermek birinci hedefimiz olacak.”
 
Erken erişim çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir