Far Cry 5 için sürpriz bir güncelleme geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 17, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Aleni dünya nişancı aksiyon oyunu Far Cry 5 yeni bir güncelleme alıyor. Daha Fazla konsol tarafına hitap edecek olan bu güncelleme ile birlikte Far Cry 5’in yeni jenerasyon konsollara giriş yapmaya hazırlandığı belirtiliyor. Bildirilene nazaran yeni nesil güncellemesi ile birlikte oyun PlayStation 5 ve Xbox Series’te 60 fps’te oynanabilecek.
 
5. Yıl dönümüne Özel güncelleme geliyor
 
 
 
Far Cry 5’in beşinci yılına Özel yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme sayesinde oyuna yeni özellikler ve etkinlikler iç olacak. Bu yama birebir vakitte oyunun yeni jenerasyon konsollarda 60 fps’te oynanmasını sağlayacak.
 
Diğer yandan Xbox Series kullanıcıları Far Cry 5’i gelişmiş bir çözünürlükte oynayabilecek. Xbox Series X oyuncuları oyunu 4K çözünürlükte deneyimleyebilecek, Xbox Series S kullanıcıları ise oyunu 1080p çözünürlükte oynayabilecek. 
 
Şu anda her ne kadar yeni nesil konsollara geleceği onaylanmasa da Far Cry 5, 27 Mart’ta beş yaşına giriyor.
 
Far Cry 5 şu anda PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut. Ayrıyeten PlayStation Plus Extra ve Xbox Game Pass hizmetinde de yer alıyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir