Dying Light geliştiricisi yeni rol yapma oyunu için konsept çizim paylaştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 17, 2023 Yorum Yok

 
Dying Light ve Dead Island geliştiricisi Techland, Çeşitli yapıların ve köprülerin bulunduğu görüntüye bakan ve dev bir ağaca tutunan insanı gösteren yeni bir konsept sanat yapıtını paylaştı. Bu konsept çizim aracılığıyla şimdi duyurulmamış olan fantastik rol yapma oyunu hakkında da yeni bilgiler geldi.
 
Oyunun şu anda çıkış tarihi muhakkak değil
 
 
 
Henüz duyurulmayan ve geliştirilme evresinde olduğunu bildiğimiz yeni fantastik rol yapma oyunu hakkında Techland Türlü ayrıntılar paylaştı. Bu kapsamda oyunun gizemli bir yapısının olacağı, keşif ögelerinin ön planda olacağı ve egzotik bir temayı yansıtacağını belirtti. 
 
Açık dünyaya sahip olacak bu imal hikaye odaklı bir fantazi yapısını bizlere aktaracak. AAA yani Aka çaplı bir üretim olacağını belirten Techland, oyun içerisine diğer oyunlarda olan başarılı mekanikleri iç edecek.
 
Konsept çizim ve bu bilgiler Twitter üzerinden bir gönderi aracılığıyla geldi. Dilerseniz gönderiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni oyun hakkında daha Çok ayrıntının yakında gelmesi bekleniyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir