Diablo 4 için yarım saatlik bir oynanış videosu paylaşıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 17, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainmentt tarafından biz oyun severlere sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu oynanış görüntüsü Çinli bir oyuncu tarafından internette paylaşıldı. canlı yayın sırasında elde edilen bu imgeler sayesinde oyunun Temel yapısını, atmosferini ve daha fazlasını görebiliyoruz.
 
36 dakikalık oynanış videosu 
 
 
 
Yayınlanan bu oynanış imajları 36 dakikalık bir süreyi kapsıyor. Uzun bir süreyi bizlere sunan bu manzaralarla birlikte oyunun birçok noktasını görebiliyor ve aksiyon sahnelerine tanıklık edebiliyoruz. Görüntü kalitesi Fazla güzel olmasa da uynanış imgelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
 
– 36 dakikalık video
 
Öte yandan oyunun Aleni beta test süreci başladı. Oyunu ön sipariş veren kullanıcılar Aleni beta testine erken erişim hakkı elde ediyor. Bu kapsamda 17-19 Mart tarihleri ortasında bu serüvene katılabiliyor. öbür taraftan 24-26 Mart tarihleri ortasında ise beta bütün platformlarda geçerli olacak.
 
Diablo IV, 6 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir