Forspoken için çökme sorunlarını gideren güncelleme yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 17, 2023 Yorum Yok

 
Square Enix tarafından biz oyunculara sunulan ve sorunlu çıkışıyla bilinen Aleni dünya aksiyon macera oyunu Forspoken için yeni bir güncelleme yayınlandı. Sürüm notlarına nazaran yeni güncelleme belli sahnelerde yahut yerlerde meydana gelen çökme meselelerini ortadan kaldırıyor.
 
1.11 güncellemesi çökme sıkıntılarını çözüyor
 
 
 
Yayınlanan yeni 1.11 güncellemesinden Evvel oyun bir anda çöküyor ve kusur veriyordu. Bu çökme durumu makul alanlarda, makul sahnelerde yahut aksiyonlarda yaşanıyordu. Artık ise yeni yama ile birlikte bu problemler ortadan kaldırılıyor. Bunun dışında küçük çaplı Çeşitli kusur iyileştirmeleri mevcut.
 
Birçok oyuncunun beklediği fakat çıkışıyla birlikte Düş kırıklığına uğradığı Forspoken, Türlü güncellemeler ile oyunu daha âlâ hale getirmeye çalışıyor. Birçok oyuncu oyunun aksiyon ve parkur ögelerini beğeniyor öbür kısım oyuncular ise Fazla cansız ve Yapay bir dünyanın yer aldığını belirterek memnuniyetsizliğini lisana getiriyor.
 
Oyunun şu anda Steam üzerinde demo sürümü bulunuyor. Ayrıyeten yüzde 33 indirimle beraber 468,33 TL’den satılıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir