Korku oyunu The Texas Chain Saw Massacre’ın çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 17, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Gun Interactive ve geliştirici Sumo Nottingham tarafından oyunculara sunulacak olan endişe hayatta kalma oyunu The Texas Chain Saw Massacre’ın 18 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağı açıklandı. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde de var olacak. Öte yandan oyunun 25 Mayıs’ta teknik bir testinin yapılması planlanıyor.
 
Klasik bir hayatta kalma kaygı tecrübesi sunulacak
 
 
 
The Texas Chain Saw Massacre, ikonik 1974 dehşet sinemasına dayanan bir imal olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde çevrimiçi bir Bina bizleri karşılayacak ve bu Bina içerisinde hayatta kalmaya çalışacağız. Endişe ve aksiyon ögelerinin da yer aldığı oyun içerisinde sağa sola gizlenebilecek, etrafı gözetleyebilecek ve hayatta kalmak için elimizden geleni yapacağız.
 
Oyun içerisinde korku dünyasının en Ünlü isimleri yer alacak ve bunların denetimini elimize alabileceğiz. Tansiyon dolu anları bizlere yansıtmayı hedefleyen The Texas Chain Saw Massacre’da çıkışa erişmek ve özgürlüğe kavuşmak için saklılık öğelerini kullanacağız.
 
The Texas Chain Saw Massacre çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir