Tchia için Yayınlanan Yeni Fragman Gerçek Hayattaki Ortamları Karşılaştırıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 11, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak 2020 yılında Game Awards etkinliğinde duyurulan Aleni dünya macera oyunu Tchia için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragman oyun içinde yer Meydan ortamların gerçek hayattaki karşılaştırmalarını bizlere sunuyor.
 
Yeni Kaledonya ortamları oyun içerisinde geniş yer tutuyor
 
 
 
Melanezya ada öbeği içerisinde ve Aka Okyanus’un güneydoğusunda yer alan Yeni Kaledonya’dan ilham alan Tchia, bizlere Aleni dünya macerası sunacak. Yayınlanan nihayet fragman ile Yeni Kaledonya’nın gerçek hayattaki görünümlerinin – yapılarının teğe bir karşılaştırmalarını ve bunların oyun içerisinde tekrar canlandırmalarını görüyoruz.
 
Tropik bir Aleni dünyayı deneyimleyeceğimiz bu oyunda İlgi cazip görseller, görünümler ve daha fazlası yer alacak. Bu takımadanın etrafında dilediğimiz üzere tırmanabilecek, üstten aşağıya gerçek süzülebilecek, yüzebilecek ve tekne ile farklı yerlere yanlışsız açılabileceğiz. Bunun yanı Dizi bulabildiğimiz bütün hayvanları ve objeleri yönetebileceğiz. 
 
Oyunun Aka bir kısmı keşfe dayanıyor. Üstte belirttiğim mekanikler ile sağa sola gidebilecek, gizli yerleri açığa çıkaracak, İlgi cazibeli yerlere adım atacak ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Tchia, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Fragman videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir