Backfirewall için Çıkış Gününü Belirten Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 11, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı All in Games ve geliştirici Naraven Games, birinci Şahıs macera oyunu Backfirewall’ın 30 Ocak’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için akabinde daha sonraki bir tarihte Switch konsolları için çıkış yapacağını duyurdu. Bunun yanı Dizi çıkış gününü gösteren yeni bir fragman da yayınlandı.
 
Birinci Şahıs eğlencelik bulmaca macera oyunu
 
 
 
Backfirewall, bizlere farklı bir Bina sunmaya çalışan ve burada akıllı telefon içerisinde yer aldığımız bir imal olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde macera öğeler, bulmaca öğeleri ve daha fazlası yer alacak. Birinci Şahıs kamera nazar açısına sahip bu oyunda emelimiz işletim sistemini kurtarmak. Bunu yaparken birçok bulmaca içeriği bizleri bekliyor olacak.
Oyun içerisinde farklı şekilde bulmacalar olacak ve bulmacalar kolaydan zora yanlışsız ilerleyecek. Farklı şekliyle ön plana çıkmaya çalışan bu imal içerisinde akıllı telefonun içine girebilecek, telefon içindeki yer Meydan uygulamalarla tanışacak ve sanal bir dünyaya adım atacağız.
Oyunun şu anda Steam üzerinde bir demo sürümü mevcut. Çıkmadan ve satın almadan Evvel denemek isterseniz bu demoyu indirebilir ve oyunun bir kısmını deneyimleyebilirsiniz.
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir