Tchia altı haftada bir milyon oyuncuya ulaştı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Kepler Interactive ve geliştirici Awaceb tarafından oyunculara sunulan Aleni dünya macera oyunu Tchia, birinci altı haftasında bir milyondan Çok kullanıcı tarafından oynandı. Renkli sanat şekliyle ve eğlenceli içerikleriyle karşımıza çıkan yapım 21 Mart’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya sürüldü.
 
Oyun ayrıyeten PlayStation Plus’ta yer alıyor. Extra ve Premium üyeleri (Oyun Kataloğundan) oyuna erişim sağlayabiliyor.
 
Eğlenceli bir ada macerasını bizlere aktarıyor
 
 
 
Eğlenceli bir macera tecrübesinin bizlere sunulduğu oyunun öbür taraftan fizikî sürümleri de yayınlanacak. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlanacak olan fizikî sürümler Maximum Games tarafından 18 Temmuz’da satışa sunulacak. Oleti isimli bu fizikî sürüm içerisinde oyuncuların teknelerini özelleştirmelerine İmkan sağlayan bir kozmetik paket, ukulele, planör ve Çeşitli kıyafetler yer alacak.
 
Tchia biz oyuncuları Aleni dünyaya bırakıyor ve burada Türlü aktivitelere katılabiliyoruz. Oyunda bulabildiğimiz bütün hayvanları ve objeleri yönetebiliyor ve büsbütün çalınabilir Ukulele ile Çeşitli müzikler yapabiliyoruz. Renkli ve İlgi alımlı görsel usulüyle karşımıza çıkan bu üretim Epic Games mağazasında 309 TL, Playstation mağazasında ise 299,00 TL’den satışta.
 
Tchia yeni fragman 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir