Marvel’s Spider-Man Remastered’ın bağımsız PS5 sürümü bu ay geliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man Remastered’ın PlayStation 5 sürümünün Mayıs ayının sonlarında 49.99 dolar karşılığında Müstakil bir paket olarak satın alacağını duyurdu.
 
Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man Digital Deluxe Edition yahut Marvel’s Spider-Man Game of the Year Edition’ıa PlayStation 4 konsolunda sahip olan kullanıcılar (fiziksel yahut dijital sürümlerini satın alanlar) Marvel’s Spider-Man Remastered’a 10 ABD Doları karşılığında yükseltebilecek.
 
Remastered sürüm evvelce bonus olarak kullanıcılara sunuluyordu
 
 
 
Marvel’s Spider-Man Remastered’ın PlayStation 5 sürümü, daha Evvel sadece PlayStation 5 için yayınlanan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition’ı satın Meydan kullanıcılara bonus içerik olarak sunuluyordu.
 
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in standart sürümüne sahip olan kullanıcılar ise oyunun anne menüsünden Ultimate Edition’a yükselterek Marvel’s Spider-Man Remastered’ı elde edebiliyordu. Artık ise bu sürüm Müstakil olarak satın alınabilecek. 
 
Marvel’s Spider-Man Remastered ayrıyeten Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için de mevcut. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir