Xbox Games canlı yayın etkinliği duyuruldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 04, 2023 Yorum Yok

 
Microsoft, Xbox Games canlı yayın aktifliğinin 11 Haziran 2023 TSİ 20:00’de gerçekleştirileceğini duyurdu. İlan açıklamasında “yetenekli stüdyolarımızdan yeni sürprizlerin, birinci bakışların ve daha fazlasının” yer alacağı belirtiliyor. Aktifliği YouTube, Twitch ve Facebook’tan izleyebileceksiniz.
 
Xbox Games Showcase’i geliyor
 
 
 
Xbox, PC ve Game Pass’e istikbal yeni oyunların duyurularının yer alacağı Xbox Games etkinliğinde birçok oyuna birinci ve derin bakışlar da atılacak. Ayrıca Xbox Games aktifliğinin akabinde Bethesda Game Studios’un merakla beklenen ilim kurgu temalı rol yapma oyunu Starfield’a derin bir nazar sağlayacak olan Starfield Direct aktifliği de yapılacak. İki aktifliğin ne kadar süreceği şu anda muhakkak değil.
 
Etkinliğe ek olarak 13 Haziran TSİ 20:00’de Xbox Games Showcase Extended isimli bir yayın daha gerçekleştirilecek. Genişletilmiş yayın konseptinde Xbox Games Showcase’ten gelen haberlere odaklanılacak ve Türlü röportajlar bizlere aktarılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir