Take-Two, 2025 yılında “sektöre yön verecek oyunlar” yayınlayacak: GTA 6 ne zaman geliyor?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 18, 2023 Yorum Yok

 
Rockstar Games’in üst kuruluşu Take-Two Interactive, 1 Nisan 2024’te başlayıp 31 Mart 2025’te sona erecek olan 2025 mali yılı içerisinde oyun dalının yeni standartlarını belirleyecek oyun ve oyunlar yayınlayacağını açıkladı. Take-Two bu yayınlayacağı oyunlarla 8 milyar doların üzerinde net gelir elde edeceğine inanıyor. 
 
Beklenen oyun geliyor: GTA VI
 
 
 
Take-Two Interactive bu açıklamaları mali Sonuç raporunda sundu ve açıkça belirtilmese de “sektöre taraf verecek ve çığır açan” oyunlardan birinin Rockstar Games tarafından geliştirilen ve şimdi duyurulmamış Grand Theft Auto VI oyunu olacak. 
 
Öte yandan IGN tarafından belirtildiği üzere Take-Two Interactive Mayıs 2022’de Zynga’yı bünyesine kattı. Zynga’nın bünyesine iştirakiyle birlikte geçtiğimiz mali yılda 5,3 milyar dolarlık rekor yıllık kar elde edildi. 
 
Take-Two, 2026 mali yılında üst taraflı ivmesini sürdürmeyi planlıyor. bütün bunlar göz önüne alındığında Grand Theft Auto VI ile birlikte yeni bir Grand Theft Auto Online’ın karşımıza geleceğini öngörebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir