Assassin’s Creed serisi rekor kırmaya devam ediyor: Oyuncu sayısı yükseliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 18, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Assassin’s Creed serisi Fazla oynanmaya devam ediyor. Yıldan yıla oyuncu sayısını arttıran seri takım için beklentileri aşıyor. Ubisoft bu kapsamda 2022-23 tam yıllık yararlarını paylaşıyor ve bu yarar raporuyla birlikte serinin nasıl bir muvaffakiyet yakaladığını görebiliyoruz.
 
Assassin’s Creed serisi Fazla oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Geldiğimiz noktada birçok Assassin’s Creed oyunu çıktı ve her yen oyunda ivme biraz daha üst kaydırıldı. Bilhassa Valhalla, birebir Vakit diliminde Origins’ten yüzde 44 ve Odyssey’den yüzde 19 daha Çok oyuncuya sahip oldu. Ön sipariş sayılarına bakacak olursak Valhalla, Origins’ten yüzde 82 ve Odyssey’den ise yüzde 61 daha Çok ön sipariş aldı. Ayrıca Valhalla için çıkış sonrası birçok genişleme paketi yayınlandı ve bu da oyunu almak isteyen oyunculara ön ayak oldu.
 
Ubisoft şu anda yakın vakitte seriyi köklerine götürecek olan Assassin’s Creed Mirage (söylentilere nazaran Ekim/Kasım ayında yayınlanacak) oyununu piyasaya sürecek. Bunun akabinde birçok Assassin’s Creed oyununu geliştirdiğini ve her birinin farklı temalara sahip olduğunu biliyoruz.
 
Assassin’s Creed, Ubisoft için Fazla Kıymetli bir marka ve geçtiğimiz günlerde grup bu seri üzerinde etkin çalışanların sayısını yüzde 40 oranında arttıracağını açıkladı. Bu seri üzerinde şu anda yaklaşık 2.000 çalışan yer alıyor. Yüzde 40 artışla birlikte bu sayı 2.800’e yükselecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir