Lords of the Fallen’ın resmi çıkış tarihi açıklandı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 18, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi sızdırılan aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen’ın resmi çıkış tarihi açıklandı. Yayıncı CI Games ve geliştirici Hexworks tarafından biz oyun severlere sunulacak olan oyun 13 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 13 Ekim tarihinin resmi olarak açıklanmasıyla birlikte sızıntı da doğrulanmış oldu.
 
Souls-like bir rol yapma tecrübesi geliyor
 
 
 
Lords of the Fallen, daha Aka kainatları bünyesinde barındıran aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birbiriyle ilişkili alemlerden oluşan bir kozmosu bizlere sunan bu oyunda şiddetli düşmanlar, devasa işverenler ve daha fazlası yer alıyor. Hem canlılar hem de ölüler aleminin bulunduğu Lords of the Fallen, atmosferi, düşmanları ve dünyasıyla İlgi çekiyor.
 
Bir yandan kuvvetli düşmanlara karşı duracağımız bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız bu oyunda karakterimizi dilediğimiz üzere özelleştirebilecek ve Çeşitli Ira sınıflarından birini seçebileceğiz. Her bir sınıfın farklı özellikleri ve hünerleri olacak. Biz oyuncular olarak bu karakterin silahlarını, maharetlerini ve istatistiklerini yükseltebileceğiz.
 
Çıkış tarihi fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir