Mortal Kombat 1 resmi olarak duyuruldu! İşte oyun fragmanı ve detaylar

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 18, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici NetherRealm Studios, dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1’i PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için duyurdu. Oyun 19 Eylül’de çıkış yapacak.
 
Oyun üç farklı sürüme sahip olacak
 
 
 
Mortal Kombat 1, 69,99 dolarlık standart sürüm, 109,99 dolarlık Premium sürüm ve 249,99 dolarlık Koleksiyon sürümleriyle birlikte oyunculara sunulacak. Koleksiyon sürüm sırf PlayStation 5 ve Xbox Series için var olacak. Premium yahut Koleksiyon sürümlerini satın Meydan kullanıcılar, 14 Eylül’de oyuna erken erişim hakkı kazanacak. Rastgele bir sürüm için ön sipariş veren oyuncular ise Ağustos ayındaki beta testine erişim hakkı elde edecek. 
 
Ateş İlahı Liu Kang tarafından yaratılan Mortal Kombat Cihanını keşfedebileceğimiz Mortal Kombat 1 oyununda yeni bir dövüş sistemi, oyun modları ve daha fazlası yer alacak. İkonik karakterlerin de yer alacağı oyunda yeni jenerasyon bir dövüş aksiyon tecrübesi elde edebileceğiz.
 
Sevdiğimiz Mortal Kombat karakterlerini daha Evvel hiç görmediğiniz halde bu üretimle birlikte görecek ve yeni bir öyküde bu karakterlerle birlikte gayrete başlayacğaz. 
 
Mortal Kombat 1 İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir