Gerçekçi görüntülerle dikkat çeken Unrecord benzeri yeni oyun geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 18, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz ay geliştirici DRAMA tarafından yayınlanan gövde kamera nazar açılı Unrecord oyunu Aka İlgi topladı. Gerçekçi manzaralarıyla dikkat çeken projenin akabinde birçok geliştirici bu şekil projelere yönelmeye başladı. Unreal Engine 5 ile geliştirilen bu üretimle birlikte yeni bir oyun daha uzunluk gösterdi. Bu yeni oyunun ismi ise Deppart.
 
Deppart için oynanış imgeleri yayınlandı
 
 
 
Deppart bodycam nazar açısıyla birlikte karşımıza çıkacak olan nişancı kaygı oyunu. N4bA geliştirilen bu yeni dehşet oyunu şu anda alfa sürecinde yer alıyor ve bu sürümü şu anda indirip oynayabiliyorsunuz. 
 
Bodycam usulü oyunların yavaş yavaş artış gösterdiği bu devirde daha Fazla proje göreceğiz üzere. Deppart ise bu projelerden en dikkat çekenler ortasında yer alıyor. Erken geliştirme etabında yer alan Deppart ilerleyen vakitlerde tam bir oyun olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor. Oyun için yayınlanan oynanış manzaraları de dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Peki siz bu şekil oyunları daha Fazla görmek istiyor musunuz? 
 
Oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir