Fallout’tan ilham alan Ashfall için ilgi çekici fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 18, 2023 Yorum Yok

 
NetEase Games tarafından yayınlanacak olan Fallout’tan ilham Meydan kıyamet sonrası nişancı oyunu (MMORPG) Ashfall için oyuna genel nazar fragmanı paylaşıldı. genel nazar fragmanı içerisinde oyunda yer alacak kıyamet sonrası atmosfer imajları, kimi düşmanlar, karakterler, silahlar ve daha fazlası yer alıyor.
 
Dikkat cazibeli bir oynanış fragmanı yayınlandı
 
 
 
Kıyamet sonrası nişancı tecrübesini bizlere aktaracak olan Ashfall oyununda çöller, terk edilmiş kasabalar, eski dünyadan kalma yıkık dökük alanlar, hayatta kalanların yerleşimler bölgeleri ve daha fazlası yer alacak. Her bir Meydan farklı bir temaya ve atmosfere sahip olacak. Bunun yanı Dizi her hayatta kalanların kendine has yaşayış biçimleri ve kültürleri bulunacak. 
 
Oyun yalnızca nişancı ve aksiyon ögelerini değil birebir vakitte rol yapma ögelerini da bünyesinde barındıracak. Bu özelliklerle birlikte karakterimizi özelleştirebilecek, kendimizi geliştirebilecek, silahları yükseltebilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz..
 
Oyunda ek olarak dinamik bir hava durumu mekaniği ve gerçekçi silah tepmesi üzere özellikler bulunacak. Tıpkı vakitte hem Biricik oyunculu hem de Fazla oyunculu modları da içerecek. Oyunun Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.
 
Ashfall genel nazar fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir