Switch konsolunun bugüne kadarki kazancı ortaya çıktı: Dudak uçuklatıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 15, 2023 Yorum Yok

 
TweakTown ve Nintendo tarafından sağlanan bilgilere dayanarak derlenen bir raporda Nintendo Switch ekosisteminin bugüne kadar 69 milyar dolardan Çok gelir elde ettiği ortaya çıktı. Bu devasa çıkar sayısı içerisinde 1 milyardan Çok oyun satışı ve 125 milyon konsol satışı yer alıyor.
 
Raporlara nazaran Switch Fazla kazandırmaya devam ediyor 
 
 
 
2017 yılında piyasaya sürülen ve bugün bile kazandırmaya devam eden Switch konsolu raporlara nazaran her Devre milyonlarca satıyor. Konsolun yayınlanmasından yedi Yıl sonra bile Nintendo, Switch’e birlikte yüksek çıkar elde etmeyi sürdürüyor. Rapora nazaran bugüne kadar Özgün konsol (ilk çıkan Switch modeli) yaklaşık 90 milyon adet satarken, 2021’in sonunda piyasaya sürülen yeni OLED modeli ise yaklaşık 15 milyon adet sattı. 
 
TweakTown’ın raporu detaylı bir formda karşımıza çıkıyor ve Nintendo Switch’in Mart 2017’deki çıkışından Mart 2023’e kadar olan bilgilerini içeriyor. Satışlar nihayet devirlerde yavaşlasa da yeni ve daha kuvvetli bir Switch konsolunun Fazla yakın bir vakitte ortaya çıkması bekleniyor.
 
Öte yandan 31 Mart 2023 prestijiyle dünya çapında 125.62 milyon adet Switch konsolu sattı.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir