oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. GTA 6 ile suya hükmetmeye başlayacağız: Sörf mekaniği yer alacak

GTA 6 ile suya hükmetmeye başlayacağız: Sörf mekaniği yer alacak

admin admin -
12 0

 
Rockstar Games tarafından oyunculara sunulacak Aleni dünya aksiyon macera oyunu GTA 6 için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde devasa bir bütçeyle geliştirildiği bildirilen oyunun sörf mekaniğine sahip olacağı belirtiliyor. Ortaya çıkan bilgilere nazaran oyunda suya hükmedecek ve sörf tahtamızla birlikte dalgalara karşı gelebileceğiz.
 
Sadece sörf mekaniği için 20 Benlik bir grup kuruldu
 
 
 
GTA 6 ile birlikte oyun tarihine bir Sefer daha damga vurmaya hazırlanan Rockstar Games, yeni mekanikleri oyuna iç etmeye devam ediyor. Yeni oyun devasa bir bütçeyle birlikte en yeni teknolojilerle birlikte geliştiriliyor ve bünyesinde yeni mekaniklerin yer alacağı bildiriliyor. Bu mekaniklerden birinin ise sörf olacağı belirtiliyor.
 
Twitter üzerinden “GTA 6 Trailer Countdown” isimli kullanıcının bildirdiğine nazaran yalnızca sörf mekaniği ve su fiziği için 20 mühendisten oluşan bir takım toplanmış durumda. Seriye farklı bir Ebat kazandıracak olan GTA 6’da bu mekanikle birlikte suyun üzerinde sörf tahtamızla birlikte durabilecek, dalgalara karşı gelebilecek ve Türlü sörf yarışlarına da iç olabileceğiz.
 
Bu usul bilgiler elbette resmi olarak doğrulanmayan lakin doğruluğu olabilen ayrıntılar. Şu Lahza için sörf mekaniğinin olup olmayacağı net bir halde aşikâr değil lakin ortaya çıkan sızıntılar ve bilgiler sayesinde bu üslup içeriklerin olduğunu varsayabiliyoruz.
 
Peki siz bu mekanik hakkında ne düşünüyorsunuz? 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir