Oynaması Ücretsiz Nişancı Oyunu Hawken Reborn, PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 15, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı ve geliştirici 505 Games, oynaması fiyatsız birinci Şahıs nişancı oyunu Hawken Reborn’u PC için duyurdu. Hawken Reborn, 17 Mayıs’ta Steam üzerinden erken erişim olarak yayınlanacak.
 
Ek olarak bir tanıtım görüntüsü da yayınlandı. Tanıtım görüntüsü kısa olmasına karşın, oyun hakkında izleyicilere birçok bilgi aktarılmakta. Birinci olarak karşımıza silahın üstünden bir lazer çıktığı gözüküyor. Bu silahı tutan cismin üzerinde de mermi deliklerini görebiliyoruz. Daha sonra ise Çabucak oynanış görüntüsü karşımıza çıkıyor. Robotların birbirleriyle çaba ettiğini görüyoruz.  
 
Oyunun Steam sayfasını incelediğimizde oyunun tanıtım yazısında şunlar yazmakta: 
 
-Bir vakitler insanlığın gelecekteki ütopyası olduğu düşünülen bir gezegen, kurumsal yolsuzluk ve açgözlülük tarafından yönlendirilen müthiş bir distopyaya dönüşen Illal dünyasına beğenilen geldiniz. Yasadışı terraforming atmosferi zehirledi ve fecî bir kaza, gezegenin yarısını kasıp kavuran bir nanit vebası olan “Giga”yı doğurdu.
 
-Bir paralı asker pilotu olun, makinenizi Illal’ın tehlikelerine karşı koyun, palavranın gerisindeki gerçeğe ulaşmak için şöhret, servet ve kaynaklar kazanın.
 
Tanıtım Videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir