oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Forza Horizon 5’in oyuncu sayısı artmaya devam ediyor: 30 milyon kullanıcı!

Forza Horizon 5’in oyuncu sayısı artmaya devam ediyor: 30 milyon kullanıcı!

admin admin -
12 0

 
Playground Games tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından 2021 yılında yayınlanan Aleni dünya yarış oyunu Forza Horizon 5 yüksek oyuncu sayısına sahip olmayı sürdürüyor. nihayet derece Olumlu bir karşılamayla çıkış yapan oyun 1 Kasım’da Xbox Game Pass’e gelmeden Evvel rekor sayıda oyuncu sayısına ulaşmayı başardı.
 
Forza Horizon 5’te oyuncu sayısı artmaya devam ediyor
 
 
 
Forza Horizon 5, çıkışıyla birlikte birinci haftasında 10 milyon oyuncuya ulaştı ve her ay oyuncu sayısına artış yaşamaya devam etti. Geldiğimiz noktada oyuncu 30 milyon oyuncuya kadar çıktı ve bu da grupların yüzünü güldürdü. 
 
Bildirilene nazaran Forza Horizon 5’in 10 milyondan 20 milyon oyuncuya yükselmesi yaklaşık yedi ay oradan da 30 milyona ulaşması on bir ay sürdü. Oyuncu sayısının her gün bir yahut iki milyon artmasıyla beraber Forza Horizon 5 bugüne kadarki en başarılı Xbox Games Studios projesi haline geldi.
 
30 milyon oyuncu sayısı Twitter üzerinde “Idle Sloth” isimli bir kullanıcı tarafından ortaya çıktı. Oyun içi liderlik tablosu aracılığıyla Forza Horizon 5’in bir kilometre taşını daha aştığı ve 30 milyon kullanıcıyla ulaştığı belirtildi. Bu kullanıcı sayısının tamamının etkin oyuncular olmadığını belirtmekte fayda var.
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir