Super Mario Bros animasyon filmi gişe rekorları kırıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 10, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz hafta vizyona giren Süper Mario Bros filmi vizyona girerek gişelerde etkileyici bir başlangıç ??yaptı. The Hollywood Reporter’a nazaran sinema ABD’de beş günlük mühlet içerisinde 195 milyon dolarlık bir çıkar elde etti. Illumination, Universal ve Nintendo Amel birliği kapsamında hayranlara sunulan sinema âlâ bir başlangıç yakaladı.
 
Film gişe rekorları kırıyor
 
 
 
Bir müddettir beklenen Super Mario Bros uyarlama filmi üç günlük müddet zarfında kestirim edilene nazaran 137 milyon dolarlık bir hasılat yakaladı. Bu sayıyla birlikte Muhteşem Mario Bros, ABD gişelerinde Incredibles 2’den sonra animasyon sineması kategorisinde bütün vakitlerin en düzgün ikinci çıkışına sahip oldu. Bu kapsamda Finding Dory (Kayıp Balık Dori) animasyon sinemasını de (135,1 milyon dolar) geride bıraktı. 
 
ABD içerisinde yakaladığı bu karın akabinde animasyon sinemasının dünya çapında da Kıymetli işlere imza atacağı belirtiliyor. Deadline (haber kaynağı) üç günlük mühlet zarfında animasyon sinemasının dünya çapında 300 milyon dolardan Çok kazanabileceğini bildiriyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir