Marvel Snap için yeni dengeleme güncellemesi geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 10, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Second Dinner tarafından oyunculara sunulan taşınabilir kart savaşı oyunu Marvel Snap, yeni haftalık dengeleme güncellemesi alıyor. Oyunun en nihayet yamasını ayrıntılandıran yeni bir blog gönderisinde grup, bu değişikliklerle birlikte oyuna daha yeterli bir Cenk istikrarı getirmek istiyor.
 
Oyuncular oyunda Fazla Çok kuvvetli yahut zayıf kartların olduğunu belirtiyor
 
 
 
Şimdiye kadar her ay Çeşitli güncellemeler alan Marvel Snap’te dengeleme değişiklikleri hayli Ehemmiyet arz ediyor. Oyuncular bu kapsamda birtakım kartların çok kuvvetli birtakım kartların ise olağandışı derece Fazla güçsüz olduğunu belirtiyor. Bu kapsamda oyuncular oyuna dengeleme değişikliklerinin gelmesini istiyor. 
 
Geliştirici grup de bu şikayetleri dikkate alarak yeni bir dengeleme güncellemesi getirmeyi istiyor. Yeni güncellemenin 18 Nisan’da yayınlanması planlanıyor. Ayrıyeten takım dört haftada bir yeni güncellemenin geleceğini ve bu kapsamda yeni kartların ve dengeleme değişikliklerinin de oyuna ekleneceğini belirtiyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir