OXENFREE II’nin çıkış tarihi sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 10, 2023 Yorum Yok

 
Night School Studio tarafından sunulacak olan keşif macera oyunu Oxenfree II: Lost Signals’ın çıkış tarihi, resmi açıklamadan Evvel sızdırıldı. Sızıntı haberi, geçmişte Kıymetli oyunların çıkış tarihlerini yanlışsız bir formda iddia eden Twitter kullanıcısı PlayStation Game Size’dan geliyor. Sızıntıya nazaran Oxenfree II, 12 Temmuz’da biz oyun severlerin karşısına çıkacak.
 
Sızıntı haberi kaldırılan fragmanla birlikte desteklendi
 
 
 
PlayStation Game Size tarafından yayınlanan çıkış tarihi sızıntısı PlayStation Store’da yayınlanan yeni bir oyun fragmanıyla birlikte desteklendi. Sızıntı haberini bir halde doğrulayan fragman kısa müddette süratli bir halde kaldırıldı fakat kullanıcılar çoktan bu fragman içeriğini ve çıkış tarihini görmüştü. 
 
İlk olarak 2021 yılında duyurulan macera keşif odaklı yapım OXENFREE II: Lost Signals öncelikle 2022 yılı içerisinde yayınlanması planlandı. Lakin bir gecikmeyle birlikte bu tarih 2023 yılına atıldı. Artık ise oyunun 12 Temmuz’da çıkış yapması bekleniyor. 
 
İkinci oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir