oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Tekken 8 çapraz oyun desteğine sahip olacak

Tekken 8 çapraz oyun desteğine sahip olacak

admin admin -
27 0

 
Aksiyon dövüş oyunun Tekken 8’in direktörü Katsuhiro Harada serinin en yeni üretiminin çapraz oyun özelliğine sahip olacağını açıkladı. Franchise üzerinde yaklaşık 30 yıldır çalışan Harada, Twitter’da oyunun platformlar ortası çapraz oyun dayanağına sahip olup olmayacağını soran bir hayrana Cevap verdi. Karşılığı ise olumluydu.
 
Harada bu takviyenin serinin evvelki oyunlarında olmasını istemiş
 
 
 
Seri yönetmeni Katsuhiro Harada çapraz oyun dayanağı için Türlü açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda şunları söyledi: “Önceki nesil konsollar piyasaya sürüldüğünde iki platform (PS4 – Xbox One) ortasında çapraz oyun takviyesini takıma önermiştim. Ancak o vakitler, karşılıklı çıkarlar ve P2P Emniyet sorunu sebepleriyle bu teklifim tekraren reddedildi. Serinin yeni oyunu Tekken 8’de çapraz oyun takviyesiyle ilgili hala birtakım sıkıntılar Mevcut fakat bu takviyenin oyunda yer alacağını söyleyebilirim.”
 
Tekken 8 serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak ve seride yer Meydan ikonik karakterleri bünyesinde barındıracak. Oyun üst seviye teknolojilerle birlikte bizlere sunulacak ve gerek animasyonlar gerekse grafikler bu teknolojilerden yararlanacak. 
 
Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Bir çıkış tarihi şimdi açıklanmadı.  
 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir