Super Mario Bros animasyon filmi 500 milyon dolarlık kazanç elde etti

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yakın vakitte vizyona giren Harika Mario Bros animasyon sineması 2023’ün en düzgün çıkış yapan sinemaları ortasında yer alıyor. Illumination ve Nintendo Amel birliği kapsamında hayranlara sunulan animasyon sineması gösterime girmesinden yalnızca dokuz gün sonra dünya çapında 500 milyon dolarlık bir hasılat elde etti.
 
Kendi tipinde birincilere giren imal olarak karşımıza çıkıyor
 
 
 
Super Mario Bros animasyon sineması kendi çeşidinde en Fazla kazandıran üretimler ortasında yer alıyor. Birinci olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona giren sinema 260,3 milyon dolarlık hasılat elde etti. Dünya çapında ise bilet satışlarında 248,4 milyon dolarlık bir satış yakaladı. 
 
Super Mario Bros sineması 2023’ün en Fazla hasılat yapan sineması olmasının yanı Dizi dünya çapında en düzgün oyun uyarlaması başarısına da elde etti. Şimdiye kadar yüksek hasılat elde eden Pokémon Dedektif Pikachu (433 Milyon Dolar) ve Warcraft’ı (439 Milyon Dolar) uyarlamalarını da geride bıraktı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir