Fortnite ve Doctor Who iş birliği etkinliklerinin yakında geleceği söyleniyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Epic Games tarafından oyunculara sunulan battle royale oyunu Fortnite’ın Doctor Who ile Amel birliği yapacağı söyleniyor. Bu kapsamda Türlü söylentiler ve sızıntılar ortaya çıkıyor ve Doctor Who temalı aktifliklerin, kostümlerin ve daha Çok içeriğin geleceği belirtiliyor.
 
İş birliği geçtiğimiz Yıl ortaya çıkmıştı
 
 
 
Fortnite x Doctor Who Amel birliği çalışmaları birinci olarak geçtiğimiz Yıl Fortnite içeriklerini sızdıran Twitter kullanıcısı FNBRintel tarafından ortaya çıktı. Söylenti daha sonra öteki Fortnite Twitter hesabı ShiinaBR tarafından doğrulandı ve bu türlü bir içeriğin oyunculara sunulacağı belirtildi. Sızıntı yapıldığı o dönemler FNBRintel bu içeriğin birkaç ay sonra oyuna iç edileceğini aktardı.
 
Öte yandan Insider Gaming, aktifliğin birinci Sefer Kasım 1963’te yayınlanan Doctor Who’nun 60. Yıl dönümünü kutlamak için geleceğini belirtti. Tabi bu yalnızca bir teoriden ibaret. 
 
Fortnite x Doctor Who Amel birliği kapsamında istikbal olan aktifliğin neyi içereceği şimdi aşikâr değil. Yakın vakitte bu türlü bir Amel birliğinin resmi olarak duyurulması bekleniyor.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir