Legend of Zelda: Tears of The Kingdom’ın yeni reklam videosu sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Açık bir dünyayı keşfedebileceğimiz aksiyon macera oyunu The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom için ABD’de de yayınlanacak olan TV reklamı internete sızdırıldı. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı niteliğinde olan bu üretim Switch konsollarına 12 Mayıs’ta geliyor.
 
Yeni reklam görüntüsü yeni oyun için manzaraları bizlere aktarıyor
 
 
 
‘You Can Do What’ isimli bir canlı aksiyon TV reklamı orijinal oyun imgelerini içeriyor ve bizlere sunuyor. Aşağıdan izleyebileceğiniz reklam içerisinde Link karakterinin üç başlı bir Flame Gleeok tarafından takip edildiğini ve daha sonra mağara üzere görünen bir yeri aydınlatmak için bir ağaca ok attığını görüyoruz.
 
Bir grup gecikmelerin akabinde oyuncular tarafından beklenen Switch oyunu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdomi 12 Mayıs’ta biz oyun severlerin karşısına çıkacak. Serinin yeni oyunu içerisinde Aleni dünyayı keşfedebilecek, yeni mekanikleri deneyebilecek ve yeni bir maceraya yanlışsız atılacağız.
 
İşte sızdırılan reklam videosu 
 
     [TotK] LEAKED slightly unfinished version of the USA live-action TV spot: “You Can Do What”
by      u/Foulowe59 in      zelda    

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir