Suicide Squad: Kill the Justice League’in temel yapısı aynı kalacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 19, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz süreçte harika kahraman temalı çevrimiçi odaklı aksiyon nişancı oyunu Squad: Kill the Justice League için bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu görüntüdeki imajlar Aka reaksiyon gördü ve takım gelen yansılar üzerine oyunun Yıl sonuna hakikat ertelendiğini bildirdi.
 
Mayıs’tan Eylül 2023’e ertelendiği bildirilen oyunun Bloomberg tarafından yayınlanan raporla birlikte 2024 yılına bile ertelenme mümkünlüğü olduğu ortaya çıktı. Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios tarafından oyunculara sunulacak olan bu imal tekrardan düzenlenme etabına girdi. 
 
Oyunun Temel yapısının değişmeyeceği bildirildi
 
 
 
Gelen reaksiyonlar oyunun servis tabanlı bir shooter olması üzerineydi fakat takımın bu sistemi değiştirme niyeti yok üzere. Bloomberg’den Jason Schreier yaptığı açıklamayla birlikte oyunun temelinin değişmeyeceğini ve Türlü düzenlemelerin yapılacağını belirtti.
 
Suicide Squad: Kill the Justice League, Rocksteady’nin belirttiğine nazaran yalnızca kozmetik öğeler içeren bir battle pass sistemi ile çıkış yapacak. Oyun hem Biricik oyunculu hem de eşli oyun tecrübesini bizlere sunacak. Fakat Biricik başımıza oynamak için bile internet ilişkisi gerekecek.
 
Peki siz bu oyunun gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz? 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir