Keşif macera oyunu Two Falls için kısa oynanış videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 19, 2023 Yorum Yok

 
Unreliable Narrators tarafından biz oyun severlere sunulacak olan 17. Yüzyıl Kanada’sında geçen macera keşif gizem oyunu Two Falls (Nishu Takuatshina) için kısa bir oynanış fragmanı yayınlandı. Oynanış görüntüsü içerisinde koşan bir bayan Ira yer alıyor ve karşımıza bir avcı çıkıyor. Bu görüntüyle birlikte oyunun karakterlerine ve atmosferine bir nazar atılıyor.
 
Merak ögelerine sahip gizem macera oyunu
 
 
 
Bir bayan karakteri Denetim edeceğimiz bu macera keşif oyununda farklı farklı bölgelere gidebilecek ve buraları keşfedebileceğiz. Atlantik’i geçip Öbür bölgelere açılan Fransız bayan Jeanne ile yerli Ira Maikan’ın nazar açılarından bir kıssayı deneyimleyeceğiz. Oyun Biricik oyunculu bir yapıyı bizlere aktaracak.
 
Oyunda Kanada’nın yırtıcı tabiatını keşfedebileceğiz. Oyun içerisinde Fransız kolonilerinden kaçan ve Irak diyarlarda mahsur kalan Fransız bayan Jeanne ile buraların yerlisi olan ve bulunduğu ormanın gizemlerini çözmeye çalışan avcı Maikan’ın İç içe geçmiş seyahatlerini deneyimleyeceğiz.
 
Two Falls (Nishu Takuatshina) bu sonbaharda Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Daha sonraki bir tarihte ise PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir