Redfall, Ray Tracing ve NVIDIA DLSS 3 teknolojisini destekleyecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 19, 2023 Yorum Yok

 
NVIDIA, Arkane tarafından geliştirilen Aleni dünya nişancı aksiyon oyunu Redfall’un Ray Tracing ve DLSS 3 teknolojilerini destekleyeceğini açıkladı. Lakin Ray Tracing efektleri (ışın izleme efektleri) oyunun çıkış gününde bulunmayacak. Bu dayanak daha sonra farklı bir güncellemeyle birlikte oyuna iç olacak.
 
Hem Biricik oyunculu hem de eşli bir nişancı deneyimi
 
 
 
Redfall, Biricik ve çevrimiçi eşli oyun modları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu tehlike dolu dünyaya Biricik başımıza adım atabiliyor yahut en Çok üç arkadaşımızla birlikte bir grup kurabiliyoruz. Takımda bulunan her arkadaşımız farklı karakterleri seçebiliyor ve farklı ekipmanları deneyebiliyor.
 
Arkane Austin tarafından geliştirilen bu üretimde geniş bir Aleni dünyaya atılıyor ve bu Aleni dünyada Çeşitli vampir düşmanlara karşı çıkmaya çalışıyoruz. Oyunda farklı farklı bölgeler yer alıyor, buralara adım atabiliyor ve her bölgenin kendine ilişkin görüntüleri ve yapısı bulunuyor. 
 
Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve  Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak.  
 
Son yayınlanan hikaye fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir