Suicide Squad: Kill the Justice League için 6 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 24, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios tarafından oyunculara sunulacak olan çevrimiçi odaklı muhteşem kahraman temalı aksiyon macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni State of Play kapsamında yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. 6 dakikalık bu oynanış görüntüsü içerisinde grup içerisinde yer Meydan dört Ira Aka bir robota karşı direnmeye ve onu alt etmeye çalışıyor.
 
Suicide Squad: Kill the Justice League çıkışından sonra da desteklenecek
 
 
 
Tek başımıza yahut dört oyunculu çevrimiçi co- op olarak oynayabileceğimiz bu aksiyon oyunu içerisinde apansız Çok harika kahraman yer alacak. Bu karakterleri kendimiz seçebilecek ve yeteneklerini kullanabileceğiz. Her bir karakterin farklı yetenekleri ve özellikleri bulunacak. Bunları düşmanların üzerine gerçek uygulayabilecek ve onları alt edebileceğiz.
 
Oyun içerisinde karakteri özelleştirebileceğimiz Çeşitli kostümler yer alacak. Üçüncü Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte bu özelleştirmeleri şahsen görebileceğiz. Nişancı ve aksiyon ögelerinin yer aldığı bu oyun içerisinde geniş çaplı Hasım bölgelerine giriş yapabilecek, Türlü boss-patron savaşlarıyla karşılaşabilecek ve takımımızla birlikte bunları alt etmeye çalışacağız.
 
Oyun içerisinde karakterimizi özelleştirecek kosümler ve öğeler bulunacak bunun yanı Dizi battle pass sistemi de yer alacak. Suicide Squad: Kill the Justice League, 26 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Suicide Squad: Kill the Justice League yeni oynanış videosu
 
 
 
Ekibin oyunu yorumlama videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir