Street Fighter 6 için yeni oynanabilir karakterler duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 24, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulacak olan dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 için yeni oynanabilir karakterler duyuruldu. Duyurulan Ira ortasında Zangief, Lily ve Cammy yer alıyor. Bu karakterler oyunun çıkışıyla birlikte oyuncular tarafından oynanabilir durumda olacak. Karakterlerin özellikleri, dövüş mekanikleri ve görünüşleri yeni yayınlanan fragmanda gösteriliyor.
 
Çeşitli oyun modlarını bulunduran bir üretim olacak
 
 
 
Capcom’un tescilli RE ENGINE oyun motoru ile geliştirilen Street Fighter serisinin yeni oyunu, oyunculara nihayet teknoloji bir dövüş tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde seçebileceğimiz onlarca karakter, yeni dövüş mekanikleri, yeni modlar ve daha fazlası yer alıyor. 
 
Street Fighter serisinin en yeni oyunu biz oyunculara üç farklı Denetim çeşidini sunacak. Klasik, Çağdaş ve Dinamik kontrol tiplerinin yer aldığı oyun içerisinde 18 dövüşçü yer alacak. Gerçek vakitli yorum özelliği sayesinde arka planda bir spiker yer alacak ve bizlere maçı sunacak.
 
Street Fighter 6, 2 Haziran’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Street Fighter 6 Ira tanıtımları 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir