Mortal Kombat 12 bu yıl içerisinde geliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 24, 2023 Yorum Yok

 
Warner Bros. Discovery tarafından yapılan mali yıla ait rapor açıklaması sırasında Mortal Kombat 12 için bir doğrulanma geldi. Twitter’da yayınlanan görüntüde Warner Bros. Discovery içerisinde yer Meydan yatırımdan Mesul reis yardımcısı Andrew Slabin, Mortal Kombat 12’nin 2023 yılı içerisinde çıkış yapacağını doğruluyor.
 
Slabin Çeşitli açıklamalarda bulunuyor
 
 
 
Çeşitli açıklamalarda bulunan Slabin: “Merakla beklenen Mortal Kombat 12 ve Suicide Squad: Kill the Justice League de iç olmak üzere sizlere sunacağımız daha pek Fazla şey var. Merakla beklenilen bu oyunlar bu Yıl içerisinde piyasaya sürülecek” tabirlerini kullandı.
 
Bugüne kadar resmi olarak rastgele bir şey duymadığımız Mortal Kombat 12 hakkında yaşanan bu gelişme hayranları şad ediyor. Daha Evvel Eylül ayında Johnny Cage’in seslendirme sanatkarı Andrew Bowen, Öbür bir oyun üzerinde çalıştıklarını belirtti. Fakat bunun hangi oyun olduğu söylenmemişti.
 
Mortal Kombat serisi, NetherRealm Studios tarafından geliştirilen dövüş aksiyon temalı bir imal olarak karşımıza çıkıyor. Seride yer Meydan oyunlar, Warner Bros. Discovery’nin bir kısmı olan Warner Bros. Games tarafından yayınlanıyor. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir