Suicide Squad: Kill the Justice League 2024 yılına bile ertelenebilir!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady stüdyosu tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League için yakın vakitte bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu oynanış görüntüsü sonrası oyuncular oyunu tenkit yağmuruna tuttu ve yansıların akabinde Mayıs’tan Eylül 2023’e ertelendiği haberi geldi. Artık ise oyunun 2024 yılına erteleneceği konuşuluyor.
 
Tepkilerin akabinde çıkmaza giren geliştirme süreci
 
 
 
Süper kahraman temalı co-op nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, birinci etapta beklenilen bir imal olarak karşımıza çıkıyordu. Lakin oyunun servis tabanlı olacağı ve yayınlanan oynanış manzaralarından sonra oyuncular bir bir beklemeyi bıraktı. Servis tabanlı oyunların genel olarak başarısız olduğu ve oyuncular tarafından sevilmediği bu süreçte grubun bu yapının üzerine gitmesi de bir oldukça dikkat çekti.
 
Oyun gelen yansıların üzerinde Mayıs ayından Eylül’e ayına ertelendiği bildirildi. Artık ise Game Mess Decides podcast’inin nihayet kısmında gazeteci Jeff Grubb, edindiği kaynaklardan oyunun 2024’e bile ertelenebileceğini duyduğunu belirtti. Oyunun bu süreçten sonra nasıl bir yapıya bürünebileceği bilinmiyor. 
 
Podcast görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunun ertelenme açıklamasına 17:15’den itibaren ulaşabilirsiniz.
 
Jeff Grubb – Game Mess 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir