Fortnite artık Windows 7 ve 8’de oynanamayacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Epic Games tarafından oyunculara sunulan ve Daimi olarak yeni güncellemeler Meydan battle royale oyunu Fortnite için yeni dönem başladı. Yeni dönem ile birlikte oyuna istikbal temalı içerikler iç oldu ve Çeşitli düzeltmeler getirildi. Bunun yanı Dizi oyunun artık Windows 7 ve Windows 8’li işletim sistemlerinden oynanamayacağı açıklandı.
 
Win 7 ve 8’de oyun ne yazık ki oynanamayacak
 
 
 
Oyuncuların güzeline gitmeyecek bir durum ile karşı karşıyayız. İleride bu durum bir standart haline gelir mi tartışılır ancak Fortnite artık Win 7 ve Win 8’li işletim sistemlerinde oynanamayacak. Bunun için Win 10 yahut üstü bir işletim sistemine sahip olmanız gerekecek. Win 11 şimdi birçok yanılgıyı içerisinde barındırdığı için kullanıcılar ekseriyetle Win 10’u tercih ediyor. 
 
Açıklama resmi Twitter adresi üzerinden yapıldı ve paylaşılan gönderide “Windows 7 ve 8 artık Fortnite için resmi olarak desteklenmeyecek” ibaresi yer aldı. Oyun şu anda siberpunk temalı bir dönemi oyunculara sunuyor. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir