UE5 ile geliştirilen korku oyunu Paranormal Tales için oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Digital Cybercherries tarafından oyunculara sunulacak olan birinci Şahıs kaygı temalı hayatta kalma oyunu Paranormal Tales için resmi bir oynanış fragmanı yayınlandı. Unreal Engine 5 ile geliştirilen üretimde üst seviye bir dehşet sekansı bizleri bekliyor olacak. Oyunda gerçekçi grafikler, ortama Müsait sesler ve daha fazlası bizlere sunulacak.
 
Yerimizden sıçratacak bir endişe tecrübesi geliyor
 
 
 
Bizleri Daimi olarak diken üstünde bir üretim olmayı hedefleyen Paranormal Tales, Aka ölçüde Konami’nin iptal edilen kaygı oyunu P.T.’den esinleniyor. Birinci Şahıs bir kamera nazar açısına sahip olan bu oyunda endişe dolu anları şahsen tanıklık edecek ve etrafı keşfetmeye çalışacağız. 
 
Paranormal Tales’da biz oyuncular gövde kamerasına sahip olan bir karakteri Denetim edecek ve dehşet sinemalarından aşina olduğumuz bir yapıyla karşı karşıya kalacağız. mesken köşelerinden ormanlık alanlara kadar birçok yere gidebileceğimiz oyunda Daimi olarak diken üstünde olacak ve tansiyonu hissedebileceğiz.
 
Korku temalı üretim için şu anda bir çıkış tarihi bulunmuyor lakin 2023 yılı içerisinde çıkması bekleniyor. Oyun için ayrıyeten bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bu oynanış fragmanı erken alfa sürümünü temsil ediyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Paranormal Tales oynanış fragmanı
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir