Street Fighter 6 için Kapalı Beta Test Tarihleri Belli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Japonya merkezli geliştirici ve yayıncı Capcom, dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6’nın kapalı beta testi tarihlerini açıkladı. 16-19 Aralık tarihleri ortasında yapılacak olan beta testi PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için var olacak. Kapalı beta testi için müracaatlar resmi web sitesinden yapılıyor.
 
Kapalı beta testinde birçok özellik oyuncular tarafından test edilecek
 
 
 
Yapılacak olan ikinci kapalı beta testinde oyunculara birçok özellik sunulacak ve Geri bildirimler önemsenecek. Kapalı beta testi içerisinde Karakter Oluşturma (Yalnızca bir Defa oluşturulabilir), Sıralamalı Maçlar, Olağan Maçlar, Battle Hub Maçları, Aleni Turnuvalar, Eğitim Modu, Mağaza sistemi ve daha fazlası yer alacak.
 
Kapalı beta testi içerisinde Luke, Jamie, Ryu, Chun-Li, Guile, Kimberly, Heyet ve Ken karakterli bulunacak. ek olarak Metro City Downtown, Genbu Temple, Carrier Bryon Taylor, Tian Hong Yuan, The Macho Ring ve Training Room kısımları oyunculara sunulacak.
 
Bu test içerisinde (oyunu birinci Kez oynadığınızda) Battle Hub’da görünen avatarınızı özelleştirebilirsiniz. Kapalı Beta testi sırasında yapılan avatar özelleştirmelerini kaydedemeyeceğinizi ve aktaramayacağınızı hatırlatalım.
 
Street Fighter 6, 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Street Fighter 6 kapalı beta testi fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir