Yarış Oyunu Disney Speedstorm Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Daha Fazla taşınabilir aygıtlar için geliştirdiği ve yayınladığı oyunlar ile bilinen Gameloft, yarış aksiyon oyunu Disney Speedstorm’un ertelendiğini duyurdu. 2022 yılı içerisinde çıkış yapması planlanan oyunun 2023 yılına ertelendiği açıklandı. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Disney Speedstorm eğlenceli ve aksiyon dolu bir yarış tecrübesi sunmak istiyor
 
 
 
Gameloft tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Disney Speedstorm, oyunculara süratli yarışları ve aksiyonu sunmak istiyor. Bu sene çıkması planlanan oyunun ertelenmesi konusunda ise grup şunları söylüyor:
 
“Hayranların en sevdiği Disney ve Pixar karakterlerini sizlere sunmaya hazırlanıyor. Bu karakterleri oyunda görmek kadar keyif verici bir şey yok. Disney Speedstorm ile sizlere şahane bir yarış tecrübesi sunmak için ihtimamla çalışıyoruz. Hayranların yalnızca eğlenmelerini değil birebir vakitte istikbal yıllarda da oyunu oynamak için Geri dönecekleri bir hizmet yaratmak istiyoruz.
 
Tüm bu isteklerimizi göz önünde bulundurduk ve dikkatlice düşündük. Beklentilerimizi karşılamak ve oyunculara daha sürükleyici bir yarış tecrübesi sunmak için oyunu ertelemek durumunda kaldık. Oyun içerisinde kişiselleştirilme öğeleri, Çeşitli modlar ve daha fazlası yer alacak.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir