Strateji Oyunu Dune: Spice Wars Yakında PC Game Pass’e Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 02, 2022 Yorum Yok

 
Erken erişim olarak çıkış yapan ve Dune temasına dayanan strateji oyunu Dune: Spice Wars için oyuncuları sevindirecek bir haber geldi. Şu anda Steam üzerinde 139,00 TL’ye satılan oyun yakında PC Game Pass’e geliyor. PC Game Pass abonelik hizmeti Microsoft tarafından oyunculara sunuluyor ve içerisinde birçok oyunu bulunduran geniş bir kütüphaneyi barındırıyor. Yayıncı Funcom ve geliştirici Shiro Games tarafından oyunculara sunulan bu üretimin PC Game Pass’e geliş tarihi şimdi belirli değil lakin Fazla yakında olduğunu biliyoruz.
 
4X strateji oyunu Dune: Spice Wars birinci olarak 26 Nisan’da Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürüldü. 
 
PC Game Pass sürümü yeni özellikler ile birlikte kullanıcılara sunulacak 
 
 
 
Ekonomi, diplomasi, politik ve daha fazlasını bünyesinde barındıran strateji oyunu Dune: Spice Wars’un PC Game Pass sürümü, yeni özellikleri, üniteleri ve daha fazlasını içeren “Sand & Air” güncellemesiyle birlikte abonelere sunulacak.
 
Öte yandan geçen Aralık ayında The Game Awards aktifliği sırasında duyurulmasından bu yana Dune: Spice Wars oynanmaya devam ediyor. 26 Nisan’da erken erişim olarak çıkış yapan bu oyunun tam sürümü 2023’te yayınlanması bekleniyor. Oyun PC Game Pass hizmetine Fazla yakında geliyor. Dune: Spice Wars ile kendi stratejinizi oluşturacak ve düşmanlarınıza aman vermemeye çalışacaksınız.
 
PC Game Pass İlan fragmanı
 
Duyuru fragmanında oyun içi ortamlar, animasyonlar, Cenk mekanikleri ve daha fazlası gösteriliyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir