Octopath Traveler II için Yeni Fragman Oyunun Mekaniklerini Tanıtıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 02, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 2018 yılında çıkış yapan ve birinci oyunuyla 3 milyondan Çok satan Octopath Traveler serisinin yeni oyunu önümüzdeki Yıl geliyor. 2023 yılının Şubat ayı içerisinde çıkış yapacak Dizi tabanlı Japon rol yapma oyunu Octopath Traveler II geliştirici ve yayıncı Square Enix tarafından biz oyun severlere sunulacak.
 
Oyun için yeni görüntülerin yayınlandığı bu çıkış öncesi devirde yayınlanan nihayet fragman oyunun Çeşitli mekaniklerini sergiliyor. The Merchant and The Scholar isimli yeni fragman videosunda oyunun sekiz yeni kahramanından ikisi yer alıyor. Tüccar Partitio ve Osvald the Scholar’ın yanı Dizi yeni Cenk mekaniği Latent Powers’ı tanıtan bu fragmanda ek olarak oyun içerisinde seyahat etmenin yeni yolları sergileniyor. 
 
Öte yandan Octopath Traveler II için Tokyo Game Show 2022’deki resmi yayın sırasında 20 dakikalık oynanış manzaraları sunuldu. 
 
Octopath Traveler serisinin yeni oyunu birçok özelliği bünyesinde barındıracak
 
 
 
Sıra tabanlı rol yapma oyunu Octopath Traveler II oyununda oyunculara daha Çok ve yeni mekanikler sunulacak. Oyunun öyküsü denizle bölünmüş bir şark ve batı kıtasından oluşan bir ülke olan Solistia’da geçecek. Bu Irak diyarda, farklı bölgelerden gelen sekiz gezgin kendi maksatları için yola çıkacak. Bu karakteri siz yöneteceksiniz. Bu karakterlerin yerine geçerek seyahatiniz boyunca size Yardımcı olması için eşsiz yeteneklerini kullanacak ve kıtayı baştan sonra istediğiniz biçimde keşfedeceksiniz. 
 
Octopath Traveler II, 24 Şubat 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir