Genshin Impact için 3.2 Güncellemesi Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 02, 2022 Yorum Yok

 
Açık dünya Fazla oyunculu rol yapma oyunu Genshin Impact için yeni güncelleme yayınlandı. Akasha Pulses, the Kalpa Flame Rises isimli bu yeni güncelleme oyuna birçok özellik iç ediyor. Güncelleme haberi geliştirici grup miHoYo tarafından 23 Ekim’de duyuruldu ve artık ise bu yama oyunculara sunuldu.
 
Güncelleme 3.2 sahiden Aka bir güncelleme ve bir sonraki güncelleme yani Sürüm 3.3’ten itibaren Oyun Lisanı ayarlarında İtalyanca ve Türkçe lisanları var olacak. Böylelikle resmi olarak bir sonraki güncellemede Türkçe alt yazma seçeneği yer alacak.
 
Yeni güncelleme oyunun öyküsünü ilerletiyor
 
 
 
En nihayet güncellemeyle Sumeru’nun anne öyküsü, Aka finale varmadan Evvel tepe noktasına ulaşıyor. Bunun yanı Dizi Nahida ve Layla da iç olmak üzere daha Çok oynanabilir Ira oyuna iç oluyor. Bu ortada, Fungi – mantarları yakalamak ve eğitmek de iç olmak üzere daha kuvvetli rakipler ve eğlenceli etkinlikler, oyuncuların Teyvat’ın fantezi dünyasındaki maceralarını daha da zenginleştiriyor.
 
Mevcut oyun tecrübesini geliştirmek için daha Çok düzgünleştirme iç ediliyor. Uzun vakittir beklenen “Replication Sistemi” oyuna ekleniyor. Böylelikle oyuncular kendi krallık dizaynlarını paylaşabiliyor.  
 
Oyunun uzun bir yama notları mevcut. Bu yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 
 
Genshin Impact şu anda PlayStation 5, PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC, App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için mevcut. Bir Switch sürümü de planlanmakta.  
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir