Aksiyon Oyunu Salt and Sacrifice için Yeni Güncelleme Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 02, 2022 Yorum Yok

 
Ska Studios tarafından geliştirilen ve bu yılın Mayıs ayında tıpkı takım tarafından yayınlanan aksiyon rol yapma oyunu Salt and Sacrifice için yeni bir içerik güncellemesi yayınlandı. Shunned Namekeeper isimli bu yeni güncelleme yeni karakterleri silahları zırhları ve daha fazlasını oyuna iç ediyor ve oyunculara sunuyor. Bu güncelle oyunu satın Meydan kullanıcılara fiyatsız bir halde ulaşıyor ve oyunu yalnızca güncellemeniz yetiyor.
 
Shunned Namekeeper güncellemesi oyuna yeni bir hava katıyor 
 
 
 
Krallık içerisinde kaosun baş gösterdiği bu üretimde yeni güncelleme ile birlikte Altarstone Kingdom topraklarına Geri döneceksiniz. Fiyatsız bu içerik güncellemesi ile birlikte yeni oyun içi mükafatlar kazanacaksınız. Shunned Namekeeper yaması oyuna 10 yeni silahı, beş zırh setini (Chef’s Set’i de dahil) ve birçok yeni öğeyi oyuna iç ediyor.
 
Bu yeni içerik güncellemesiyle beraber Altarstone’un en değerli hazinelerinden oluşan Kingsguard’ın zulasına erişim sağlamak için maceraya atılacak ve şiddetli uğraşlara karşı göğüs germek zorunda kalacaksınız. Shunned Namekeeper güncellemesi, 50’den Çok yeni eşya, silah ve zırh setini bizlere sunuyor.
 
Salt and Sacrifice şu anda PlayStation 5, PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir