Absolutely Games Yeni Bir Strateji Oyunu Geliştiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 02, 2022 Yorum Yok

 
Birleşik Krallık merkezli geliştirici ekip Absolutely Games, tarih temalı yeni bir strateji oyunu geliştiriyor. Konsollar ve PC için çıkış yapacak olan bu yeni oyunun yayıncılığını Team17 üstleniyor. Absolutely Games ekibi oyun dalında yer edinen James Brooksby ve Adrian Hawkins tarafından yönetiliyor.
 
Absolutely Games takımının birinci oyunu geliştirilme aşamasında
 
 
 
Geliştirici Absolutely Games’in ilk oyunu olacak bu yeni duyurulmamış üretim, tarihi olarak bir gerçekliği yansıtacak ve bizlere strateji tecrübesini sunacak. Bu yeni oyun Özgün bir yapıya sahip olacak ve eşsiz bir tecrübe sunacak.
 
Geliştirilme evresinde olan bu oyunun 2023’te kapalı bir alfa testi planlanıyor. Oyuncular bu oyunun kapalı alfa testine erişim için buradan kaydolabilir.
 
Team17 Digital müdürü Roger Carpenter, yeni oyun hakkında şunları söylüyor: “Team17 grubu olarak Absolutely Games tarafından geliştirilmekte olan tarih temalı strateji oyunu üzerinde Amel birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Her zaman Absolutely Games gibi dünyanın dört bir yanındaki heyecan verici ve yaratıcı stüdyolarla yeni alakalar kurmanın peşindeyiz. Absolutely Games takımının eşsiz strateji tecrübelerini oyunculara sunmasına Yardımcı olmak için buradayız. Bu yeni imal, stüdyonun birinci oyunu olsa da buradaki çalışanlar oyun dalında yer edinmiş deneyimli bireyler. Daha Çok bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”
 
Absolutely Games ekibinin ilk oyunu üzerinde şu anda 20 şahıs çalışıyor. Bunun yanı sıra Team17 Digital ile yayıncılık mutabakatı yeni duyuruldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir