God of War Ragnarök için Yeni Reklam Görüntüsü Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 01, 2022 Yorum Yok

 
Aksiyon macera oyunu God of War’un (2018) devamı niteliğinde olan God of War Ragnarök için tanıtım ve reklam kampanyaları yapılmaya devam ediliyor. Yeni yayınlanan reklam – tanıtım görüntüsünde Ben Tarzlar, John Travolta, LeBron James ve çocuklar yer alıyor. Yeni görüntünün ismi ise “All Parents Can Relate”.
 
9 Kasımda çıkış yapacak God of War Ragnarök yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Santa Monica Studio tarafından oyunculara sunulacak. 
 
God of Ragnarök için yeni reklam görüntüsü baba-oğul alakasına odaklanıyor
 
 
 
Yayınlanan nihayet reklam görüntüsünde God of War oyundaki karakterlere atıfta bulunuluyor. Video açıklamasında ise şu sözler yer alıyor: “Gerçek ebeveynler Kratos ve Atreus ortasındaki bağlantıdan hangi dersi çıkarabilir? İster ismi sanı duyulmuş isterse de belalı bir Allah olun, ebeveynlik her Vakit devam eden kutsal bir iştir.”
 
LeBron James, John Travolta ve çocukların yer aldığı bu görüntüde God of War Ragnarok’taki baba/oğul bağlantısını ele alındı. Bu mevzunun daha âlâ ebeveynler olmamız için hepimize nasıl ilham verdiğini açıklandı. Oyunda da Daimi olarak Kratos ve Atreus ortasında bağlantıyı ve bu baba oğul bağının nereye vardığını göreceğiz.
 
God of War Ragnarök ne Vakit geliyor? 
 
God of War Ragnarök, 9 Kasım’da PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. 
 
İşte reklam videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir