Steam Next Fest Etkinliği Devam Ediyor: Yüzlerce Ücretsiz Demo

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 10, 2023 Yorum Yok

 
Her Devre farklı farklı aktiflikleri bizlere sunan Steam, şu anda Steam Next Fest Etkinliği’ni kullanıcılara aktarıyor. Steam Next Fest Aktifliği kapsamında biz oyunculara olarak yüzlerce oyunun demosuna erişebiliyor ve oyunların birinci kısımlarını fiyatsız olarak oynayabiliyoruz. Her cinsten oyunun bulunduğu bu aktiflikte siz de ilginizi çeken oyunları deneyimleyebilirsiniz.
 
Steam Next Fest Aktifliği 13 Şubat tarihine kadar sürecek
 
 
Yüzlerce demonun biz oyunculara sunulduğu Steam Next Fest Aktifliği, 13 Şubat TSİ 21.00’de sona erecek. Faaliyet kapsamında sunulan oyunların sayfalarına girebilir ve oyunun demo sürümünü yükleyebilirsiniz.
 
Etkinlikte ayrıyeten canlı yayın programları da yer alıyor. Birden fazla oyunda geliştirici gruplar sorularınızı bile yanıtlayabilir. Şayet bir oyunda canlı yayın aktifliği Mevcut ise sohbet kısmına giderek geliştirici gruba sorular sorabilirsiniz.
 

Öte yandan ilginizi çektiğiniz oyunu indirebilir, deneyebilir ve Dilek listenize ekleyebilirsiniz. Böylelikle oyun çıkış yaptığı Vakit haberdar olabilir ve oyunu satın alıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İstek listenize eklediğiniz oyun, yayınlandığı Vakit mail adresinize bir bildirim gelecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir