Epic Games Bu Hafta 1 Ücretsiz Oyun Dağıtıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 10, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunu erişime açıldı. Bu hafta oyuncular cümbüş, simülasyon oyunu Recipe For Disaster’ı kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunu 16 Şubat Perşembe TSİ 19:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Öte yandan 16 Şubat tarihinde fiyatsız olacak oyun da açıklandı. Bu üretimin adı Warpips. Warpips, roguelite ögeleri bünyesinde barındıran bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Recipe For Disaster
 
 
 
Eğlence odaklı simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan Recipe For Disaster, biz oyunculara restoran işletmeciliği tecrübesi fırsatı veriyor. Oyun içerisinde bir restoran kuruyor, bu restoranı geliştiriyor, genişletiyor ve başarılı bir biçimde hizmet vermeye çalışıyoruz. Yönetim simülasyon ögelerini bünyesinde barındıran bu üretimde senaryo modu, hür oynanış modu ve daha fazlası yer alıyor.
 
Senaryo modunda biz oyuncular evvelden belirli olan kıssaları deneyimleyebiliyor, özgür oynanış modunda ise bütün özgürlük ve özgürlük bize ilişkin oluyor. Restoranı baştan aşağıda tasarlıyor, müşterilere yemekler sunuyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. 
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir